/Hakkımızda

Genel Müdür

Yalçın Şekerciler

Adsız tasarım (2).png

Hakkımızda Emlak sektöründe 12 yıla yaklaşan emlak ve danışmanlık hizmeti ile sektörde müstesna ve öncü kimliğini defalarca kanıtlamış olan şirketimiz Y.S.G Emlak ve Danışmanlık Bürosu, Burhaniye'mizde güven, dürüstlük ve profesyonel çalışma anlayışıyla sizlerin emlak ve danışmanlık sorunlarınızda hizmet vermeye başlıyor. Hedefimizi Burhaniye ve çevresinde emlak ve danışma alanında saygın, güvenilir ve ilk adresi olmak olarak belirledik. Çünkü, uzun yıllara dayanan ticari geçmişimizden ve birikimimizden, bizi tanıyanlardan güç alıyoruz.

Misyonumuz Y.S.G Emlak ve Danışmanlık Bürosu, bölgemizde ve Uluslar arası alanda hizmet üretmek, dürüst, güvenilir, ilkeli, çağdaş, teknolojik ve mesleki ahlak ilkelerinin egemen olmasında ; sektörümüzün imajının yükselmesinde öncü olmaktır. Bu misyonu gerçekleştirmek için 'ilk akla gelen adres' olmayı sorumluluk ve yaşam ilkemiz olarak hedefliyoruz. - emlakdanışmanı yalçın şekerciler
 
   Vizyonumuz Y.S.G Emlak ve Danışmanlık Bürosu en üst seviyede kalite ve güven modelini benimsemekteyiz. Müşterilerimize verdiğimiz hizmette güvenilir, dürüst, çözüm odaklı kalite anlayışından asla vaz geçmeyecektir.
 
   Kurumumuz; her türlü gayrimenkul işlemlerinde, bölgesel, ulusal ve uluslar arası düzeyde en kaliteli aracılık ve danışmanlık faaliyetlerin de bulunmaya devam edecektir.